Přeskočit na obsah


Vyhledávací a další výkonnostní Reklama

Správně nastavená vyhledávací reklama je základním kamenem každé výkonnostní kampaně, protože zasahuje potenciální zákazníky v době, když už mají konkrétní potřebu a shání velmi pravděpodobně zrovna váš produkt nebo vaši službu. Proto věnujeme této části marketingové strategie velkou pozornost. Nejen že vám reklamu nastavíme, pomůžeme ale i s analýzou konkurence a postupně budeme kampaň optimalizovat v kontextu ostatních částí komunikace. Pojďme se na to společně podívat!

Dynamická sestava, přesná shoda, vyhledávací dotaz, skóre relevance, data layer… Nevyznáte se v tom? Nevadí, my ano. Pomůžeme vám se vším od vstupní analýzy až po zpětné vyhodnocení. Nastavíme textové reklamy, připravíme všechna rozšíření i měření konverzních akcí. Google Nákupy i Seznam Zboží propojíme s vaším webem a vy se nebudete muset o nic starat.

V malíku máme výkonnostní marketing z různých odvětví. Kromě navyšování konverzí u eshopů jako je například knižní nakladatelství Host, se staráme třeba IVF klinice Next Fertility o generování nových leadů, nebo třeba festivalu Pražské jaro a Letní scéně muzea Kampa o online prodej vstupenek.

dynamicky-retargeting-muzeum-lega-01
google-ads-vyhledávací-reklama-na-mobilu-01
sklik-vyhledavaci-reklama-01