Přeskočit na obsah

HBBTV REKLAMA V TV

Oproti klasickému televiznímu spotu má HbbTV hned několik výhod – jsou to především možnosti cílení, realizace už od rozpočtu v řádku jednotek tisíc korun, zobrazování mimo reklamní brejk, menší omezení ohledně obsahu, široké spektrum různých interakcí s divákem… Zajímá vás to? Dejte nám vědět, my s vámi moc rádi probereme všechny možnosti!

Chtěli byste HbbTV vyzkoušet, ale bojíte se nákladů na výrobu aplikace? To nemusíte – my vám se vším pomůžeme už od samotného výběru vhodné šablony. HbbTV vám totiž dovolí odkomunikovat daleko víc než běžný reklamní videospot. Oslovte diváky i mimo standardní reklamní přestávku. Nabídněte jim proklik do aplikace, přehrajte více videí, vyprávějte příběh nebo jim dovolte třeba prohlédnout si katalog, zahrát si hru nebo zanechat kontakt. Možnosti jsou opravdu široké – společně to vymyslíme!

HbbTV technologie je pro nás velkým pomocníkem například při realizaci kampaní pro filmového distributora Vertical Entertainment. Nejen že umožňuje oslovení cílové skupiny daného filmu, navíc také v samotné aplikaci využíváme možnost výběru mezi více videomateriály. Divák má tak možnost se kromě klasického upoutávacího TV spotu podívat například na celý trailer, nebo film o filmu. Těstoviny Adriana například podobné šablony využily k prezentaci několika videoreceptů.

adriana-programaticka-reklama-snimek-1
adriana-programaticka-reklama-snimek-2
adriana-programaticka-reklama-snimek-3
programaticka-reklama-snimek-1
programaticka-reklama-snimek-2
programaticka-reklama-snimek-3